Založenie živnosti online

Ak ste sa rozhodli, že je pre Vás výhodnejšie založiť živnosť, radi Vám pomôžeme s výberom vhodných predmetov podnikania! Taktiež za Vás požiadame o pridelenie DIČ a registráciu do zdravotnej poisťovne.

Založenie s.r.o.

Založenie spoločnosti prostredníctvom Nás je veľmi jednoduché, nakoľko celý proces založenia spoločnosti prebehne online. Zabezpečíme všetky potrebne preklady pri klientoch zo zahraničia.

Založenie s. r. o. platiteľ DPH

Potrebujete založiť s.r.o. s DPH? Bez problémov za Vás vybavíme aj žiadosť o registráciu na platiteľa DPH (platiteľa dane z pridanej hodnoty ).

V prípade ak klient doloží nami navrhnuté dokumenty garantujeme úspešné vybavenie žiadosti. Garancia neplatí ak daňový úrad vyhodnotí žiadateľa ako rizikový subjekt podľa zákona o DPH a prípadne mu udelí zábezpeku.

Na koniec ešte maličkosť?

Firmám založených u nás vieme zabezpečiť servis od sídla firmy až po účtovníctvo za výhodné ceny, ktoré vás príjemne prekvapia. Naša spolúpráca nekončí so založením, ale len začína. Pomôžeme aj s naštartovaním prvých faktúr.

Potrebujete pomoc alebo poradiť?

Sme vám k dispozicii každý pracovný deň od 8:00-18:00. Kontaktujte nás mailom alebo telefonicky. Na mail odpovedáme do 5 hodín.

Zavolajte nám

Mobil: +421901770809

mail:     info@icinema.sk